srebrny znaczek Automobilklubu Polskiego, lata 20-ste

karta członkowska Automobilklubu MORSKIego
powrót do strony głównejAutomobilklub "Morski"
Sekcja Pojazdów Zabytkowych
ul. Armii I Wojska Polskiego 28
81-383 Gdynia
tel./fax. (0 58) 620 52 31
      Automobilklub "Morski", do którego mam przyjemność należeć, a ściślej do sekcji Pojazdów Zabytkowych, ostatnimi czasy prężnie się rozwija, na spotaknia przychodzi coraz więcej ludzi, dzięki temu organizujemy wyjazdy, zloty, rajdy, a na tych imprezach znowuż spotykamy nowych ludzi ... i koło się zamyka. Cieszy mnie, że rośnie liczba osób, którym zależy na historii motoryzacji i którzy potrafią się spotykać w myśl idei ratowania pojazdów zabytkowych.

      Spotykamy się zawsze pod wyżej wymienionym adresem w każdą pierwszą i trzecią środę miesiąca o godzinie 18oo. Postanowienia o przyjazdach na spotkania starymi autami w okresie jesień - zima - wiosna przestrzegają nieliczni twardziele. Nie dotyczy to oczywiście motocykli, choć jest przynajmniej jeden taki młody człowiek, który jeszcze w grudniu pojawił się na swej hondzie pod klubem. Generalnie i tak w tym okresie jest ciemno na dworze, a do tego sól i śnieg jest naszym największym wrogiem. Za to letnią porą często nie ma miejsca na klubowym parkingu, ludzie parkują na ulicy. Tyle tylko że lubimy się spóźniać, a jak ktoś jest pierwszy raz i do tego punktualnie, a nie zastał jeszcze ani jednego klasyka, może się zastanawiać, czy to aby na pewno tu. Spokojnie, zawsze ktoś w końcu się pojawi, choć nie zawsze oldtimerem. Raz na jakiś czas każdy musi przejść remont :)))).

Forum otwarte AKMorskiego       Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych na nasze spotkania. Właściwie trudno powiedzieć, jakie podejmujemy tematy do rozmów - wszystko jest zależne od sytuacji i zbliżających się imprez(czy to rajdów, zlotów, czy choćby ślubu któregoś z naszej grupy). Po prostu wpadnijcie, popatrzcie, posłuchajcie, kto wie, może i Was to wciągnie ???

      Spotkajmy się na Forum Sekcji Pojazdów Zabytkowych -KLIKU KLIKU. Galeria naszych wozów też jest do obejrzenia.

powrót do strony głównej